Türkçe
English
German
Russian
Arabic
French
Spanish
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Hakkımızda

Krismak 1987'den beri beton santrali modellerini ve farklı tiplerde hazır tesisler üreten bir kuruluştur. Krismak beton santralleri ve tesisleri yanı sıra kırma ekme tesisleri kırıcılar ve çimento silosü üretimi de yapmaktadır.

Çalışanlarının tecrübesi ve arge ekibinin tasarım becerileri ve elbette siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla krismak her daim akılcı ve kaliteli çözümler üretir krismak ürünleri 50'den fazla ülkede ve 4 kıtada hizmet vermektedir krismak üretmiş olduğu ürünlerin çoğunu ihraç etmektedir ve bu sayede her geçen gün tüm dünyada tanınmaktadır.

Krismak'ın ana hedefi yüksek kaliteli ve uzun ömürlü beton santralleri üretmek ve müşterilerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak bu sayede müşteri memnuniyetini arttırarak şirket adının güvenliğini korumaktır krismakta müşteri ilişkilerinde bağlılık en önemli konudur. 

Krismak'ın bir diğer önem verdiği konu müşteri memnuniyetini sağlamaktır bu sayede şirket ismini ve müşterilerini daha güçlü kılacak ürünleri üretmek temel hedeftir, krismak müşterilerine karşı asıl sorumluğun tesis tesliminden sonrada devam ettiğine inandığı için satış sonrasında bile hizmetinde çok hassas davranmaktadır.

Krismak ürünleri 4 farklı kıtada 50 ülkeden fazla hizmet vermektedir. Rusya, Kazakistan, Özbekistan, Türkmenistan, İran, Irak, Suriye, Sudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Mısır, Libya, Cezayir, Fas, Tunus, Sudan, Gürcistan, Azerbeycan, Ukranya, Bulgaristan, Makedonya, Kosova, Sırbistan, Romanya, Belarus, Polonya, Maceristan, Bosna Hersek, Almanya hizmet vermekte olduğumuz ülkelerden bazılarıdır.

 


WhatsApp
Hemen Ara